Máte-li dotaz, kontaktujte nás zde:

Jste věřitelem? Jaké máte zkušenosti?

Datum: 24.02.2016

Vložil: Rene

Titulek: Uznánì dluhu

Dobrý den,půjčil jsem mému dlouholetėmu kamarádovi 50000kč.,kterè jsem si půjčil v č.spořitelně v roce 2012,pro svou potřebu,nic méně mi kamarád slìbyl,že za půl roku toto vrátì,(půjčku strhávají mě)ale bohužel na mè doporučovánì aby si našel takovè zaměstnánì aby mi tuto půjčku mohl splácet,nedbal a místo toho se začal dostávat do dalších potíží(exekuce atd.) a stále to řešil půjčováním peněz od jiných lidí a přátel,došlo to tak daleko,že se těmto věřitelům včetně mě začal vyhýbat a zapírat se,mám pocit,že toto jeho chování hraničí s trestním právem...,půjčuje si s tím,že předem ví,že to nebude splácet,v srpnu 2015 jsem s ním sepsal uznání dluhů od té doby se mnou ani s ostatními věřiteli nekomunikuje žádným způsobem..,nehledě na to,že si vzal od Providentu v srpnu 2015 půjčku on je osvč.,neplatí sociální a zdravotní pojištění nemá svůj účet..atd.,ze zdrojů vím,že má podporu ve své sestře se kterou též není rozumná komunikace,tento člověk se stal neviditelný pro věřitele a úřady,pokud nějaké penìze vydělá tak je použije pro svou spotřebu..,prosil bych o radu,jakým způsobem tohoto přìživnika mimo jinè i z morálnìho hlediska zviditelnit..,napsal jsem mu spousty sms o nějakém rozumném řešení a domluvě,ale bohužel žádná jeho odezva,telefony nebere,předem děkuji za názor na tuto situaci.

Datum: 16.03.2015

Vložil: Monika

Titulek: Nezaplacený výrobek

Dobrý den, prosím o radu, začala jsem se zabývat výrobou dekorací na svatby, vytvořila jsem si stránky na facebooku, mám teď jednu nevěstu, která si u mě objednala ozdobu na stůl, měla peníze poslat 9.3. do dneška mi nic nepřišlo, a od 8.3. se mi neozvala, mám její adresu. Co můžu dělat, abych o ní dostala zaplaceno? Děkuji

Datum: 13.01.2014

Vložil: radek

Titulek: exekuce vyzivneho

mam exekuci na vyzivne a dluzne vyzivne kde se muzu informovat kolik mam jeste platit a jelikoz nevim jestli chodi jeste do skoly nebo jiz pracuji kde to muzu zjistit dekuji

Datum: 13.01.2014

Vložil: radek

Titulek: Re: exekuce vyzivneho

na koho se mam obratit abych zjistil kolik na ktere dite platim a jelikoz jsou uz dospeli tak jak mohu zjistit jestli jiz pracuji

Datum: 22.11.2013

Vložil: Jirka

Titulek: záloha na Slovensko

Dobrý den,
Na jaře letošnoho roku jsme si objednal u slovenského prodejce pilu. Pak se mi jevilo, že nebudu mít na zaplacení tak jsem objednávku zrušil. Situace se však krátkodobě vylepšila tak jsem objednávku obnovil a poslal prodejci zálohu cca 7000 E. pak se mi naskytla příležitost koupit starší stroj za výrazně nižší cenu tak jsme objednávku defin.zrušil. Prodejce řekl, že zálohu poslal výrobci a že jakmile bude objednávat pilu pro jiného zákaZNÍKA a vybere od něho zálohu, tu že předá mě. Po nekolika urgencích mi přestak komunikovat. Od Polského výrobce jsem dostal zprávu, že žádnou zálohu nedostali ani na stroji nezačali pracovat- prosím poraďte. Děkuji

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

Jak vymáháte vy?

Datum: 22.10.2017

Vložil: H. S.

Titulek: Ne(vy)řešená pohledávka

Vážení návštěvníci,
v březnu roku 2015 jsem se obrátil na Poradnu věřitele s prosbou o pomoc s neplatícím dlužníkem. Tehdy se mému případu začal věnovat jistý pan L. Benda. Všechny požadované dokumenty jsem na požádání dodal, také administrativní poplatek jsem uhradil.

Až do ledna minulého roku mi pan Benda odpovídal na moje dotazy týkající se pohledávky. Od té doby ovšem komunikace utichla. Později jsem se snažil opětovně kontaktovat nejen pana Bendu, ale i Poradnu věřitele jako takovou prostřednictvím emailové adresy poradna@poradnaveritele.cz s cílem prokonzultovat stav pohledávky, ovšem nedočkal jsem se odpovědi ani od pana Bendy, ani od kohokoliv jiného z Poradny. Vlastně ani nevím, v jakém stavu je pohledávka ke dnešnímu datu, resp. zdali se vůbec řeší.

Chtěl bych tímto případné zájemce o pomoc varovat, že může nastat situace, kdy se na vás i lidé, do jejichž rukou jste vložili svoji důvěru a poslední naděje, nakonec vykašlou bez jakéhokoliv odůvodnění.

Mnoho úspěchu při vymáhání všem věřitelům přeje
H. Son.

Datum: 05.02.2018

Vložil: Věra

Titulek: Re: Ne(vy)řešená pohledávka

Bohužel jsem na tom stejně, neustále mi chodilo pouze vyčíslení nákladů exekuce a nařízení na obstavení účtů dlužníků, ale nyní již rok bez komunikace...trochu se obávám, že se jedná o podvodníky a vše předávám svému právníkovi.

Datum: 06.08.2017

Vložil: Jirka

Titulek: ZAPLO

Dobrý den,
někdo si vzal u firmy ZAPLO na můj OP půjčku 20000,-Kč. Peníze poslali na mně neznámé číslo účtu. Vše jsem předal policii k trestnímu oznámení, které dosud nebylo vyřešeno. Firma ZAPLO předala svoji pohledávku inkasní společností, která hrozí exekucí. Jak mám postupovat dál.

Datum: 28.12.2014

Vložil: libor

Titulek: vymáhání diet

dobrý den.
mám dotaz ohledně nevyplacených diet za mou odvedenou práci v zahraničí.U bývalého zaměstnavatele už nepracuji rok a od návratu z pracovní cesty uplynul už rok a půl a mezi touto dobou mi poslal jen 10 tisíc z 51 tisíc,Zaměstnavatel je bohužel v insolvenci a já teď nevím jestli se dá vůbec něco vysoudit nebo to z něj i jinak dostat už.mezi námi poběhlo spoustu telefonátů a sám se mi majtel přiznaval že je to hodně špatný a peníze nemá a jestli vůbec bude mít.Je možné že už je v osobním bankrotu ale to nevím jistě ještě.mám všecky dokumenty k přiznání dluhu..Má otázka je tedy jestli má smysl se soudit s člověkem který je už prakticky na dně a soudy by byli zbytečné ..děkuji za odpověď na můj email.
pan Pavelka

Datum: 28.12.2014

Vložil: libor

Titulek: Re: vymáhání diet

napište prosím přímo na poradna@poradnaveritele.cz

Záznamy: 1 - 5 ze 25
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek