Žaluje vás společnost Stay Active INC? Nabízíme právní pomoc!

19.07.2011 15:51

Společnost Stay Active INC rozesílá po celé ČR návrhy na vydání platebního rozkazu. Jedná se o velmi staré dluhy, obvykle z období kolem roku 2000, které nyní požaduje po dlužnících uhradit. Potřebujete-li právní pomoc, rádi pomůžeme i vám. Ubránili jsme několik desítek lidí, aby této společnosti nemuseli platit nic!

Postup:

  • Pošlete scan, fax nebo kopii obdrženého dokumentu na e-mail: poradna@poradnaveritele.cz nebo rovnou volejte na 777 905 815 (pracovní doba naší advokátní kanceláře je PO - PÁ od 8 do 17 hodin)
  • Dokumenty odborně posoudí náš advokát
  • V co nejkratší možné době se vám ozve zpět a vysvětlí vám další postup
  • Bude-li to možné, zdarma vás zastoupíme a obratem podáme vyjádření k žalobě
  • Potřebujete-li se na cokoliv zeptat, volejte na telefon 777 905 815 - jsme tu pro vás! (pracovní doba naší advokátní kanceláře je PO - PÁ od 8 do 17 hodin)

NUTNÉ!

Abychom vás mohli v případu právně zastoupit, musíte nám doporučenou poštou zaslat:

1/ kopie veškerých podkladů od soudu s vyznačeným datem převzetí zásilky - tzn. napsané datum, kdy jste si na poště dopis vyzvedli - to vše ne starší 15ti dní od převzetí pošty! POZOR! Po uplynutí 15ti dní už pro vás bohužel nemůžeme nic udělat! (Do lhůty se počítají i svátky a víkendy.)

2/ originál plné moci a originál smlouvy o právním zastoupení - tyto dokumenty vám zašleme e-mailem - vy je vyplníte, podepíšete a pošlete obratem doporučenou poštou na adresu: Poradna věřitele, Kotevní 4, 150 00 Praha 5

3/ to vše musíte stihnout k nám doručit (tzn. musíme to obdržet) nejpozději do 13 dní od převzetí zásilky na poště, abychom váš případ stihli řádně zpracovat (lhůta se počítá včetně svátků a víkendů!)

4/ nestihnete-li tuto lhůtu a překročí-li 15tý den od převzetí dopisu, nelze s vaším případem již nic dělat a budete muset svůj dluh včetně vysokých nákladů řízení zaplatit - lhůta na podání odporu je stanovena zákonem a je nepřekročitelná!

 

  • Výsledek: nebudete se muset o celou záležitost starat, nebudete muset chodit k soudu, nebudete se muset stresovat případem a NEBUDETE MUSET NIC PLATIT společnosti Stay Active INC.

aktualizováno k 25.4.2012