Žaluje vás WLG Invest a.s.? Právní pomoc ZDARMA!

25.09.2012 09:59

Vyzýváme všechny, kdo dostali elektronický platební rozkaz, jehož návrh podala společnost WLG Invest (se sídlem ve Zlíně) a týká se smluv, jež jsou starší než 3 roky - dlužné částky vymáhají i prostřednictvím společnosti CAV s. r. o. se sídlem v Hradci Králové. Naše advokátní kancelář vám pomůže zdarma - převezmeme váš případ a bezplatbě za vás podáme odpor.

 

!! NUTNÉ !!
Ozvěte se, prosím, obratem.
(pracovní doba naší advokátní kanceláře je PO - PÁ od 8 do 17 hodin)

Lhůta na podání odporu je maximálně 15 dní!
 

Nabídka právní obrany ZDARMA je stále platná. V současnosti máme za sebou již několik desítek úspěšně vyřešených případů, ve kterých jsme ochránili naše klienty! Prosím, pište na poradna@poradnaveritele.cz nebo rovnou volejte na telefonní číslo: 777 905 815 (pracovní doba naší advokátní kanceláře je PO - PÁ od 8 do 17 hodin). Vše vyřešíme a postaráme se o případ tak, abyste společnosti WLG Invest nemuseli nic platit.  Je však klíčové, abyste nám podklady předali včas - tzn. obratem.

 

Postup krok za krokem

 1. Pošlete scan, fax nebo kopii obdrženého dokumentu na e-mail: poradna@poradnaveritele.cz nebo rovnou volejte na 777 905 815 (pracovní doba naší advokátní kanceláře je PO - PÁ od 8 do 17 hodin)
 2. Dokumenty odborně posoudí náš advokát
 3. V co nejkratší možné době se vám ozve zpět a vysvětlí vám další postup
 4. Bude-li to možné, zdarma vás zastoupíme a obratem podáme vyjádření k žalobě
 5. Potřebujete-li se na cokoliv zeptat, volejte na telefon 777 905 815 - jsme tu pro vás! (pracovní doba naší advokátní kanceláře je PO - PÁ od 8 do 17 hodin)

NUTNÉ!

Abychom vás mohli v případu právně zastoupit, musíte nám doporučenou poštou zaslat:

1/ kopie veškerých podkladů od soudu s vyznačeným datem převzetí zásilky - tzn. napsané datum, kdy jste si na poště dopis vyzvedli

2/ originál plné moci a originál smlouvy o právním zastoupení - tyto dokumenty vám zašleme e-mailem - vy je vyplníte, podepíšete a pošlete obratem doporučenou poštou na adresu: Poradna věřitele, Kotevní 4, 150 00 Praha 5

3/ to vše musíte stihnout k nám doručit (tzn. musíme to obdržet) nejpozději do 13 dní od převzetí zásilky na poště (lhůta se počítá včetně svátků a víkendů!)

4/ nestihnete-li tuto lhůtu a překročí-li 15tý den od převzetí dopisu, nelze s vaším případem již nic dělat a budete muset svůj dluh včetně vysokých nákladů řízení zaplatit - lhůta na podání odporu je stanovena zákonem a je nepřekročitelná!

 

 

Výsledek:

 • nebudete se muset o celou záležitost starat
 • nebudete muset chodit k soudu
 • nebudete se muset stresovat případem
 • NEBUDETE MUSET NIC PLATIT ani nám, ani společnosti WLG Invest a. s.
 • vše podloženo smlouvou a plnou mocí – tak jak je v každé advokátní kanceláři zcela běžné!
 • pokud nám vše předáte včas můžete se těšit, že soud váš případ nakonec zastaví

UPOZORNĚNÍ!

V poslední době se k nám dostalo k posouzení větší množství špatně sepsaných odporů - lidé si je sepsali sami, bez kvalifikované právní rady, u těch se nyní snažíme napravit, co se dá. Proto vyzýváme všechny - než se pustíte do podobného dobrodružství - konzultujte s námi tento právní krok! Ušetříte si spoustu starostí a nepříjemností!

Akutualizováno k: 24.09.2012