Máte-li dotaz, kontaktujte nás zde:

Jste věřitelem? Jaké máte zkušenosti?

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Jak vymáháte vy?

Datum: 22.10.2017

Vložil: H. S.

Titulek: Ne(vy)řešená pohledávka

Vážení návštěvníci,
v březnu roku 2015 jsem se obrátil na Poradnu věřitele s prosbou o pomoc s neplatícím dlužníkem. Tehdy se mému případu začal věnovat jistý pan L. Benda. Všechny požadované dokumenty jsem na požádání dodal, také administrativní poplatek jsem uhradil.

Až do ledna minulého roku mi pan Benda odpovídal na moje dotazy týkající se pohledávky. Od té doby ovšem komunikace utichla. Později jsem se snažil opětovně kontaktovat nejen pana Bendu, ale i Poradnu věřitele jako takovou prostřednictvím emailové adresy poradna@poradnaveritele.cz s cílem prokonzultovat stav pohledávky, ovšem nedočkal jsem se odpovědi ani od pana Bendy, ani od kohokoliv jiného z Poradny. Vlastně ani nevím, v jakém stavu je pohledávka ke dnešnímu datu, resp. zdali se vůbec řeší.

Chtěl bych tímto případné zájemce o pomoc varovat, že může nastat situace, kdy se na vás i lidé, do jejichž rukou jste vložili svoji důvěru a poslední naděje, nakonec vykašlou bez jakéhokoliv odůvodnění.

Mnoho úspěchu při vymáhání všem věřitelům přeje
H. Son.

Datum: 05.02.2018

Vložil: Věra

Titulek: Re: Ne(vy)řešená pohledávka

Bohužel jsem na tom stejně, neustále mi chodilo pouze vyčíslení nákladů exekuce a nařízení na obstavení účtů dlužníků, ale nyní již rok bez komunikace...trochu se obávám, že se jedná o podvodníky a vše předávám svému právníkovi.

Datum: 06.08.2017

Vložil: Jirka

Titulek: ZAPLO

Dobrý den,
někdo si vzal u firmy ZAPLO na můj OP půjčku 20000,-Kč. Peníze poslali na mně neznámé číslo účtu. Vše jsem předal policii k trestnímu oznámení, které dosud nebylo vyřešeno. Firma ZAPLO předala svoji pohledávku inkasní společností, která hrozí exekucí. Jak mám postupovat dál.

Datum: 28.12.2014

Vložil: libor

Titulek: vymáhání diet

dobrý den.
mám dotaz ohledně nevyplacených diet za mou odvedenou práci v zahraničí.U bývalého zaměstnavatele už nepracuji rok a od návratu z pracovní cesty uplynul už rok a půl a mezi touto dobou mi poslal jen 10 tisíc z 51 tisíc,Zaměstnavatel je bohužel v insolvenci a já teď nevím jestli se dá vůbec něco vysoudit nebo to z něj i jinak dostat už.mezi námi poběhlo spoustu telefonátů a sám se mi majtel přiznaval že je to hodně špatný a peníze nemá a jestli vůbec bude mít.Je možné že už je v osobním bankrotu ale to nevím jistě ještě.mám všecky dokumenty k přiznání dluhu..Má otázka je tedy jestli má smysl se soudit s člověkem který je už prakticky na dně a soudy by byli zbytečné ..děkuji za odpověď na můj email.
pan Pavelka

Datum: 28.12.2014

Vložil: libor

Titulek: Re: vymáhání diet

napište prosím přímo na poradna@poradnaveritele.cz

Záznamy: 1 - 5 ze 25
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek