Máte-li dotaz, kontaktujte nás zde:

Jste věřitelem? Jaké máte zkušenosti?

Datum: 24.02.2016

Vložil: Rene

Titulek: Uznánì dluhu

Dobrý den,půjčil jsem mému dlouholetėmu kamarádovi 50000kč.,kterè jsem si půjčil v č.spořitelně v roce 2012,pro svou potřebu,nic méně mi kamarád slìbyl,že za půl roku toto vrátì,(půjčku strhávají mě)ale bohužel na mè doporučovánì aby si našel takovè zaměstnánì aby mi tuto půjčku mohl splácet,nedbal a místo toho se začal dostávat do dalších potíží(exekuce atd.) a stále to řešil půjčováním peněz od jiných lidí a přátel,došlo to tak daleko,že se těmto věřitelům včetně mě začal vyhýbat a zapírat se,mám pocit,že toto jeho chování hraničí s trestním právem...,půjčuje si s tím,že předem ví,že to nebude splácet,v srpnu 2015 jsem s ním sepsal uznání dluhů od té doby se mnou ani s ostatními věřiteli nekomunikuje žádným způsobem..,nehledě na to,že si vzal od Providentu v srpnu 2015 půjčku on je osvč.,neplatí sociální a zdravotní pojištění nemá svůj účet..atd.,ze zdrojů vím,že má podporu ve své sestře se kterou též není rozumná komunikace,tento člověk se stal neviditelný pro věřitele a úřady,pokud nějaké penìze vydělá tak je použije pro svou spotřebu..,prosil bych o radu,jakým způsobem tohoto přìživnika mimo jinè i z morálnìho hlediska zviditelnit..,napsal jsem mu spousty sms o nějakém rozumném řešení a domluvě,ale bohužel žádná jeho odezva,telefony nebere,předem děkuji za názor na tuto situaci.

Datum: 16.03.2015

Vložil: Monika

Titulek: Nezaplacený výrobek

Dobrý den, prosím o radu, začala jsem se zabývat výrobou dekorací na svatby, vytvořila jsem si stránky na facebooku, mám teď jednu nevěstu, která si u mě objednala ozdobu na stůl, měla peníze poslat 9.3. do dneška mi nic nepřišlo, a od 8.3. se mi neozvala, mám její adresu. Co můžu dělat, abych o ní dostala zaplaceno? Děkuji

Datum: 13.01.2014

Vložil: radek

Titulek: exekuce vyzivneho

mam exekuci na vyzivne a dluzne vyzivne kde se muzu informovat kolik mam jeste platit a jelikoz nevim jestli chodi jeste do skoly nebo jiz pracuji kde to muzu zjistit dekuji

Datum: 13.01.2014

Vložil: radek

Titulek: Re: exekuce vyzivneho

na koho se mam obratit abych zjistil kolik na ktere dite platim a jelikoz jsou uz dospeli tak jak mohu zjistit jestli jiz pracuji

Datum: 22.11.2013

Vložil: Jirka

Titulek: záloha na Slovensko

Dobrý den,
Na jaře letošnoho roku jsme si objednal u slovenského prodejce pilu. Pak se mi jevilo, že nebudu mít na zaplacení tak jsem objednávku zrušil. Situace se však krátkodobě vylepšila tak jsem objednávku obnovil a poslal prodejci zálohu cca 7000 E. pak se mi naskytla příležitost koupit starší stroj za výrazně nižší cenu tak jsme objednávku defin.zrušil. Prodejce řekl, že zálohu poslal výrobci a že jakmile bude objednávat pilu pro jiného zákaZNÍKA a vybere od něho zálohu, tu že předá mě. Po nekolika urgencích mi přestak komunikovat. Od Polského výrobce jsem dostal zprávu, že žádnou zálohu nedostali ani na stroji nezačali pracovat- prosím poraďte. Děkuji

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

Jak vymáháte vy?

Datum: 08.04.2016

Vložil: Inorak

Titulek: Re: vymáhání diet

Ahoj, já mám velmi nemilé zkušenosti, ale naštěstí jsem narazil na pomoc s vymáháním pohledávek různých typů. V mém případě se jednalo o vymáhání směnky a výsledek byl kladný.

https://zadejpohledavku.cz/

Datum: 22.11.2013

Vložil: Jirka

Titulek: záloha

Dobrý den
Minulý týden přistihli policajti mého vnuka v klubovně obecního úřadu s 0,6 promile alkoholu v dechu. Nyní jej zvou na služebnu . Je mu 16 roků. Mohu být u něj v době dotazování a sepisování protokolu? Nebo mě mohou policajti vykázat?

Děkuji za odpověď

Datum: 28.10.2013

Vložil: vera

Titulek: tesko-financni sluzby

Dobry den
Jak zrušit uvěrovou smlouvu.

děkuji.

Datum: 13.11.2013

Vložil: poradnaveritele.cz

Titulek: Re: tesko-financni sluzby

Dobrý den, prosím, zašlete úvěrovnou smlouvu i s dotazem na poradna@poradnaveritele.cz - podíváme se na problém a poradíme. Každá smlouva má jiné smluvní podmínky, univerzální rada proto neexistuje.

Datum: 13.09.2013

Vložil: Václav

Titulek: internet, neinternet

Zdravím Vás.
Chci se zeptat. Mám smlouvu se soukromým poskytovatelem internetového připojení. Smluva byla podepsána na 2 roky, s tím, že po uplynutí této doby bude automaticky pokračovat dál. Zhruba po 2,5 letech jsem nezaplatil několik měsíčních plateb. Na čež jsem byl odpojen. Dlužnou částku jsem doplatil, ovšem využívat internet jsem nemohl i nadále... jelikož mi bylo sděleno, že pokud chci tyto služby opět aktivovat musím zajít na pobočku. To jsem neudělal, internet stále nešel a nejde, tak jsem již nic neplatil.
Nyní po mě onen poskytovatel požaduje platby cca za jeden rok užívání jím poskytovaných služeb ve výší zhruba 3000 Kč. Jak jsem již zmínil výše já tyto služby nevyužívám, ba dokonce ani využívat nemohu jelikož mám stále blokovaný přístup k síti.
Přijde mi minimálně divné, že bych měl platit za něco co nemohu využívat. Budu rád, když mi poradíte jak se zachovat v této věci.
Díky s pozdravem Václav

Záznamy: 6 - 10 ze 25
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek