Máte-li dotaz, kontaktujte nás zde:

Jste věřitelem? Jaké máte zkušenosti?

Datum: 24.02.2016

Vložil: Rene

Titulek: Uznánì dluhu

Dobrý den,půjčil jsem mému dlouholetėmu kamarádovi 50000kč.,kterè jsem si půjčil v č.spořitelně v roce 2012,pro svou potřebu,nic méně mi kamarád slìbyl,že za půl roku toto vrátì,(půjčku strhávají mě)ale bohužel na mè doporučovánì aby si našel takovè zaměstnánì aby mi tuto půjčku mohl splácet,nedbal a místo toho se začal dostávat do dalších potíží(exekuce atd.) a stále to řešil půjčováním peněz od jiných lidí a přátel,došlo to tak daleko,že se těmto věřitelům včetně mě začal vyhýbat a zapírat se,mám pocit,že toto jeho chování hraničí s trestním právem...,půjčuje si s tím,že předem ví,že to nebude splácet,v srpnu 2015 jsem s ním sepsal uznání dluhů od té doby se mnou ani s ostatními věřiteli nekomunikuje žádným způsobem..,nehledě na to,že si vzal od Providentu v srpnu 2015 půjčku on je osvč.,neplatí sociální a zdravotní pojištění nemá svůj účet..atd.,ze zdrojů vím,že má podporu ve své sestře se kterou též není rozumná komunikace,tento člověk se stal neviditelný pro věřitele a úřady,pokud nějaké penìze vydělá tak je použije pro svou spotřebu..,prosil bych o radu,jakým způsobem tohoto přìživnika mimo jinè i z morálnìho hlediska zviditelnit..,napsal jsem mu spousty sms o nějakém rozumném řešení a domluvě,ale bohužel žádná jeho odezva,telefony nebere,předem děkuji za názor na tuto situaci.

Datum: 16.03.2015

Vložil: Monika

Titulek: Nezaplacený výrobek

Dobrý den, prosím o radu, začala jsem se zabývat výrobou dekorací na svatby, vytvořila jsem si stránky na facebooku, mám teď jednu nevěstu, která si u mě objednala ozdobu na stůl, měla peníze poslat 9.3. do dneška mi nic nepřišlo, a od 8.3. se mi neozvala, mám její adresu. Co můžu dělat, abych o ní dostala zaplaceno? Děkuji

Datum: 13.01.2014

Vložil: radek

Titulek: exekuce vyzivneho

mam exekuci na vyzivne a dluzne vyzivne kde se muzu informovat kolik mam jeste platit a jelikoz nevim jestli chodi jeste do skoly nebo jiz pracuji kde to muzu zjistit dekuji

Datum: 13.01.2014

Vložil: radek

Titulek: Re: exekuce vyzivneho

na koho se mam obratit abych zjistil kolik na ktere dite platim a jelikoz jsou uz dospeli tak jak mohu zjistit jestli jiz pracuji

Datum: 22.11.2013

Vložil: Jirka

Titulek: záloha na Slovensko

Dobrý den,
Na jaře letošnoho roku jsme si objednal u slovenského prodejce pilu. Pak se mi jevilo, že nebudu mít na zaplacení tak jsem objednávku zrušil. Situace se však krátkodobě vylepšila tak jsem objednávku obnovil a poslal prodejci zálohu cca 7000 E. pak se mi naskytla příležitost koupit starší stroj za výrazně nižší cenu tak jsme objednávku defin.zrušil. Prodejce řekl, že zálohu poslal výrobci a že jakmile bude objednávat pilu pro jiného zákaZNÍKA a vybere od něho zálohu, tu že předá mě. Po nekolika urgencích mi přestak komunikovat. Od Polského výrobce jsem dostal zprávu, že žádnou zálohu nedostali ani na stroji nezačali pracovat- prosím poraďte. Děkuji

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

Jak vymáháte vy?

Datum: 28.07.2011

Vložil: Poradna

Titulek: Re: Dlužné nájemné

Dobrý den, velmi záleží na tom, jak je formulovaná smlouva. Prosím, nascanujte ji a zašlete na uvedenou adresu. poradna@poradnaveritele.cz, abychom Vám mohli odborně poradit jaké další kroky máte podniknout.

Datum: 09.03.2011

Vložil: Kamil

Titulek: Exekutoři jsou liknaví

Dobrý den, už dva roky mám v ruce rozsudek, dva roky leží u exekutora aniž by se cokoliv dalšího stalo a dlužník si vesele půjčuje od jiných další a další peníze. Máte nápad, jak v tomto případě dál postupovat? Předem děkuji za radu.

Datum: 11.03.2011

Vložil: Anna

Titulek: Re: Exekutoři jsou liknaví

Potřebuji získat od exekutora, který pracoval na případu mého dlužníka nějaké informace. Bohužel je to bezvýsledný boj, exekutor hraje mrtvého brouka! Neexistuje nějaká zákonná lhůta, do kdy exekutor musí odpovědět? děkuji za radu - jsem z toho už zoufalá!

Datum: 13.04.2011

Vložil: Anna V.

Titulek: Re: Re: Exekutoři jsou liknaví

I já bych potřebovala poradit jak postupovat v případě, že exekutor vůbec nekoná. Je možné si najmout jiného exekutora i když byl exekutor jmenován soudem. Děkuji za odpověď

Datum: 29.04.2011

Vložil: RomoLampkin

Titulek: Re: Exekutoři jsou liknaví

Zjistěte si, jaké kroky exekutor v dané věci učinil (nejlépe formou doporučeného dopisu s dodejkou) a jaké náklady mu již vznikly. Pokud žádné, učiňte zpětvzetí návrhu na nařízení exekuce a obraťte se na jiného exekutora...

Záznamy: 21 - 25 ze 25
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5

Přidat nový příspěvek