Datum: 24.02.2016

Vložil: Rene

Titulek: Uznánì dluhu

Dobrý den,půjčil jsem mému dlouholetėmu kamarádovi 50000kč.,kterè jsem si půjčil v č.spořitelně v roce 2012,pro svou potřebu,nic méně mi kamarád slìbyl,že za půl roku toto vrátì,(půjčku strhávají mě)ale bohužel na mè doporučovánì aby si našel takovè zaměstnánì aby mi tuto půjčku mohl splácet,nedbal a místo toho se začal dostávat do dalších potíží(exekuce atd.) a stále to řešil půjčováním peněz od jiných lidí a přátel,došlo to tak daleko,že se těmto věřitelům včetně mě začal vyhýbat a zapírat se,mám pocit,že toto jeho chování hraničí s trestním právem...,půjčuje si s tím,že předem ví,že to nebude splácet,v srpnu 2015 jsem s ním sepsal uznání dluhů od té doby se mnou ani s ostatními věřiteli nekomunikuje žádným způsobem..,nehledě na to,že si vzal od Providentu v srpnu 2015 půjčku on je osvč.,neplatí sociální a zdravotní pojištění nemá svůj účet..atd.,ze zdrojů vím,že má podporu ve své sestře se kterou též není rozumná komunikace,tento člověk se stal neviditelný pro věřitele a úřady,pokud nějaké penìze vydělá tak je použije pro svou spotřebu..,prosil bych o radu,jakým způsobem tohoto přìživnika mimo jinè i z morálnìho hlediska zviditelnit..,napsal jsem mu spousty sms o nějakém rozumném řešení a domluvě,ale bohužel žádná jeho odezva,telefony nebere,předem děkuji za názor na tuto situaci.

Přidat nový příspěvek